Články

 

Naším dalším zaměřením je servis a montáž plynových kotlů. Toto sebou nese však řadu školení a zkoušek nejen u organizace TIČR (Technická Inspekce České republiky), ale i u výrobců plynových kotlů. Což znamená značnou časovou náročnost a množství školení. Nyní Vám již tuto a další služby můžeme nabídnout.

Dost se v terénu setkávám s dotazem: "Uděláte mi revizi komínu" . Neudělám. Protože ta se dělá pouze v určitých případech. To co "potřebuje" zákazník se nazývá Kontrola spalinových cest a provádí se každý rok společně s čištěním, krom komínu ( odkouření ) u kondenzačních kotlů. Tam je termín kontroly 1x za 2 roky. číst dále...............

Dále Vám mohu nabídnout zajištění revize a kontroly kotlů na pevná i plynná paliva. Kde povinnost uživatele u pevných paliv je každé 3 roky a u kotlů na plyn je to proces každoroční. Objednávejte na telefonním čísle 739639831. V tom případě k Vám dorazíme v jeden společný termín.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Využijte aktuální nabídku slevy ve výši 15% z kontroly a čištění komínu u pevných paliv. Platí při objednávky služby do konce listopadu a to pro nové i stávající zákazníky.

Celkem častý jev. Podle dostupných zpráv se stále čím dál vice objevují podvodní, nebo falešní kominíci . I když je cena lákavá, neměla by být hlavním faktorem. Vždyť jde o Vaše zdraví a majetek. U těchto "nájezdních" kominíku, by jste měli býti na pozoru! Je třeba zkontrolovat jejich odbornost (osvědčení o absolvování patřičného kurzu, výuční...